• Свеж
Б91хз Јакна За Момчиња Винарска Палто Јакна Топло Бебе Зимски Палта Деца Надворешна Облека Момчиња Девојчиња

Б91хз Јакна За Момчиња Винарска Палто Јакна Топло Бебе Зимски Палта Деца Надворешна Облека Момчиња Девојчиња

DEN 633.44

Од стока
Во магацинот

Јакна За Момчиња Винарска Палто Јакна Топло Бебе Зимски Палта Детска Надворешна Облека Момчиња Девојкипол : Унисекс. Сезона : Зима. Патарн : Почва. Прилика : Секојдневно носење, облека, училиште, роденденска забава, семеен ден, празници, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година, фотосесија и одмор. Погоден е и за спортови на отворено, како скијање, трчање, качување. Погоден За Пролет ,umn и Зима.Зимски Дебел Капут Момчиња Девојчиња Јагнешко Кадифе Детски Топол Волнен Џемпер со Качулка. Тешка категорија : оваа зимска јакна за тешки момчиња Од б91хз е идеална опрема за ладно време за вашето мало момче. Чувствувајте се сигурно знаејќи дека тој е безбеден и топол во нашиот зимски капут за деца. Руно и куп наредени : со дизајн обложен со руно во телото и качулка обложена со куп во овој зимски скијачки капут за деца, чувајте ја топлината внатре и студот надвор за време на секоја зимска активност. Од скијање и сноуборд до кампување и пешачење, тој ќе биде топол и удобен цела зима. Прикачена хауба : прикачената хауба обложена со руно ги задржува студот и дождот, додека ја одржува топлината внатре. Од Пријателски борби со снежни топки до цела ноќ патувања во кампување, загрејте го во овие зимски палта за момчиња. Џеб за патент за гради : со џеб за гради со патент во оваа пуфер јакна за момчиња, вашето мало момче секогаш ќе може да ги носи најважните работи врз него. Еластични манжетни : манжетните со вградена еластика помагаат да бидат безбедни и на место, одржувајќи ја топлината и дозволувајќи му да остане надвор цел ден во оваа детска зимска јакна за момчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Резервоари За Жени Трендовски Врвови Со Туники Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Плус Големина Глуварче Вежбајте Облека

Големина : С САД : 6 ЕУ : 10 ВЕЛИКА британија : 36 ракав : 17см / 6.69" Биста : 96см / 37.80" Должина : 66см / 25.98"Големина : М

DEN 224.64

МАРКИЗА ГРАУДАЦИЈА ПРСТЕН КЛАСА ПРСТЕН Година 14К Бело Злато Дипломирање Прстен Со Аметист Маркиза ЦЗ Џејмсјени Класа На Големина

ДАЛИ ВИ Е ПОТРЕБНА ДРУГА ГОДИНА? САМО НАРАЧАЈТЕ ГО ОВОЈ ПРСТЕН И ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА ИЛИ ЈАВЕТЕ НИ СЕ > Д�

DEN 1.00