• Свеж
Телефонски Капак Стп Кожен Заден Капак, Мек Анти-Гребење Стп Мат Телефонски Капак Ултра-тенок За Про Телефон Розова

Телефонски Капак Стп Кожен Заден Капак, Мек Анти-Гребење Стп Мат Телефонски Капак Ултра-тенок За Про Телефон Розова

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Телефонски Капак Стп Кожен Компјутер Заден Капак, Мек Анти-Гребење Стп Мат Телефонски Капак Ултра-тенок за 12 Про Телефон Розова Спецификација : Тип На Ставка : Телефон Казематеријал : Компјутер Капак + Кожа Големина : Прибл. 17.018 см/6.7 во тежина : Прибл.38g/1.3 oz Special Функција : Држач За Картички, Тешка Заштитакомпатибилен Телефон Модел : за 12 Про Пакет Листа : 1 x Телефон Случај Прецизно намалување за лесен пристап до сите порти без мешање во користењето на микрофонот. Компактна форма, не зазема простор и лесно се носи кога ќе излезете. Меката облога од микрофибер внатре нема да го гребе Телефонот како другите куќишта на телефонот и телефонот. Уникатните компјутерски материјали обезбедуваат, но нелизгачки стисок, со малку мат чувство што е уште пофасцинантно. Испакнатоста од 1,2 мм е погодна за 12 про екран и камера, заштитувајќи ги и екранот и камерата.

Детални спецификации

Додатоци на производи