• Свеж
Лутема Економија Сијалица За ХИТАЧИ CPX1J Проектор

Лутема Економија Сијалица За ХИТАЧИ CPX1J Проектор

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Лутема економија решение за HITACHI CPX1 J. Економија Решение светилки Се произведени Во Северна Америка и да се обезбеди слична издржливост, квалитет и илустративно искуство како вашиот оригинален. Броеви на делови : CPX1 J Произведени од Mi Технологии, Inc. - водечки производител на индустриски Светилки За Проекција во Северна Америка. Партнери : CPX1 J, Броеви На Модели : . Овој производ доаѓа со 120-Дневна Гаранција Од Ми Технологии, Ад.

Детални спецификации

Додатоци на производи