• Свеж
Генуискиди Женски Дуксери Дуксери Самовила Гранџ Череп Печатење Готски Долги Ракави Лабава Преголема Спортска Палто Улична Облека

Генуискиди Женски Дуксери Дуксери Самовила Гранџ Череп Печатење Готски Долги Ракави Лабава Преголема Спортска Палто Улична Облека

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Женски Патент Дуксери Палто, Ретро Череп Печатење Шема Долги Ракави Дуксери Спортски Повик Лабава палто. Големина шема : . Големина(см)ttttt TTTT T Должина : t70t Bust : t120 Tsleve Должина : t57t Shoulder : t59. Должина : t72t Bust : t124 Tsleve Должина : t58tsholder : t61. L t Должина : t74t Bust : t128 Tsleve Должина : t59tsholder : t63. S t Должина : t76t Bust : t132 Tsleve Должина : t60tsholder : t65. Големина (инчи)ttttt TTTT S T Должина : t27, 56 t Bust : t47, 24 Tsleve Должина : t22, 44 t Shoulder : t23, 23. М Т Должина : т28, 35 тбуст : т48, 82 Должина на ракавот : т22, 83 тшулдер : т24, 02 . L t Должина : t29. 13 t Bust : t50. 39 Tsleve Должина : t23. 23 t Shoulder : t24. 80 . S t Должина : t29, 92 t Bust : t51, 97 Tsleve Должина : t23, 62 t Shoulder : t25, 59 . Спецификации : . Материјал : Полиестер. Боја : Црна. Применлив пол : Женски. Големина : С/М/Л/ХЛ. Соодветни сезони : Пролет, Fall, Зима. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Содржина На Пакетот. 1 *Врвови. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Изработен од полиестер, ткаенина погодна за кожата, мека текстура, густа и топла, удобна за носење, погодна за дами со нежна кожа. Карактеристики : цртан филм ретро печатење на черепот, шик модели, долги ракави, дизајн со качулка, отворање и затворање на предниот патент, лабаво палто, стил на слободно време. Повод : Погоден За aut и зима, секојдневно слободно време, работа, шопинг, спорт, трчање, планинарење, пешачење или други прилики, со вашите омилени фармерки, спортски панталони итн. Уникатни подароци : Погодни За роденденски подароци, празнични подароци, давање на семејството, пријателите или колегите и додавање нови членови во гардеробата. Пакетот вклучува : 1 * дуксер со патент со качулка со долги ракави, големина : S/M/L/XL, машинско перење, закачете се да се исуши, не пеглајте или избелувајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00