• Свеж
Машки Велосипедски Дрес Дрес Со Кратки Ракави Велосипедски Дрес со Џебови Велосипедски Врвови Велосипедски Кошули Облека За Велосипедизам Што Ја Отстранува Влаг?

Машки Велосипедски Дрес Дрес Со Кратки Ракави Велосипедски Дрес со Џебови Велосипедски Врвови Велосипедски Кошули Облека За

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

95% Полиестер, 5% Спандекс. Затворање со патент. Големина : 2 XS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL. Ткаенина Што Дише : лесен, дише, материјал за брзо сушење со добра изработка и шиење, висококвалитетна ткаенина која се чувствува мека на допир, ултра фина мрежеста ткаенина, што ја зголемува дишењето и исто така е погодна за дисипација на топлина и брзо сушење на воздухот. Особено погоден за лето. Повеќе Џебови : 3 задни џебови за лесно складирање што можат да соберат комплети алатки за поправка, клучеви, паричник, мапи и закуски, храна или пресоблекување, џеб за мобилен телефон со патент за голема погодност. Џебовите се доволно длабоки за да содржат се што ви треба и се опремени со еластична лента на врвот за да спречите паѓање на вашите работи. УДОБНОСТ : Нашиот велосипедски дрес доаѓа со полн патент напред, овозможувајќи лесно вклучување и исклучување и обезбедување соодветна вентилација. На дното на велосипедскиот дрес има нелизгачка силиконска лента за да се спречи лизгање на облеката при возење. Патентот е направен со напреден систем за автоматско заклучување, кој ефикасно спречува неочекувано лизгање за време на возењето велосипед. Прилика : велосипедски дрес со Кратки ракави погоден за сите видови спортови на отворено. Возење велосипед, трчање, триатлон и други спортови на отворено. Идеален за поладни денови или летни денови. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите, земете ја висината како примарно внимание, изберете поголема големина ако сакате лабаво вклопување. Ако вашата тежина ја надминува стандардната тежина во табелата со големини, се препорачува да нарачате една големина поголема. Ткаенина што дише : лесен, дише, материјал за брзо сушење со добра изработка и шиење, висококвалитетна ткаенина која се чувствува мека на допир, ултра фина мрежеста ткаенина, што ја зголемува дишењето и исто така е погодна за дисипација на топлина и брзо сушење на воздухот. Особено погоден за лето. Повеќе Џебови : 3 задни џебови за лесно складирање што можат да соберат комплети алатки за поправка, клучеви, паричник, мапи и закуски, храна или пресоблекување, џеб за мобилен телефон со патент за голема погодност. Џебовите се доволно длабоки за да содржат се што ви треба и се опремени со еластична лента на врвот за да спречите паѓање на вашите работи. Прилика : велосипедски дрес со Кратки ракави погоден за сите видови спортови на отворено. Возење велосипед, трчање, триатлон и други спортови на отворено. Идеален за поладни денови или летни денови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00