• Свеж
Преносни Мали Дрвени Чепкалки За Заби Бо Кинески Стил Резба Чепкалки За Заби Држач Гроздобер Игла Дрво Кутија

Преносни Мали Дрвени Чепкалки За Заби Бо Кинески Стил Резба Чепкалки За Заби Држач Гроздобер Игла Дрво Кутија

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Опис. Овој држач за чепкалка за заби е ретро држач за чепкалка за заби, исклучително разноврсен и може да се користи за различни избори на сцени во секојдневна или формална атмосфера. Држачот за чепкалка за заби на широк спектар на апликации и може да се користи во барови, КТВ, ресторани, дома и така натаму. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Блеквуд. - Големина : 8, 90Х1, 70Х1, 70см/3, 50Х0, 67Х0, 67ин. - Природен Материјал : Изработен од природен и сигурен материјал од црно дрво, рачно врежан, исклучителен и убав. - Дизајн со голем Капацитет : може да собере повеќе чепкалки за заби, удобни и практични за секојдневна употреба. - Пренослив Дизајн : Мал и Лесен, лесен за носење, удобен за патување. - Уникатна Форма : поволната шема на пештерски змеј додава декорација и среќа. - Мултифункционална Употреба : не само што може да се користи За чување чепкалки за заби, туку може да се користи и како кутија за игла, џебна кутија итн. Природен Материјал : Изработен од природен и сигурен материјал од црно дрво, рачно врежан, извонреден и убав. / Дизајн со голем Капацитет : може да собере повеќе чепкалки за заби, удобни и практични за секојдневна употреба. |Пренослив Дизајн : Мал и Лесен, лесен за носење, удобен за патување. / Уникатна Форма : поволната шема на пештерски змеј додава декорација и среќа. / Мултифункционална Употреба : не само што може да се користи За чување чепкалки за заби, туку може да се користи и како кутија за игла, џебна кутија итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи