• Свеж
Одебан Детски Чевли Мали Момчиња Девојчиња Атлетски Трчање Спортски Ремени Патики За Мало Дете Големо Дете

Одебан Детски Чевли Мали Момчиња Девојчиња Атлетски Трчање Спортски Ремени Патики За Мало Дете Големо Дете

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Боја : Бела, Розова (Опционално). Големина : 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : СТП. Надворешен Материјал : Гума. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Се Лизга На. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Низок Врв. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Тип На Шема : Печатена Мачка, Магична Лента, Анти-Лизгање. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ● Неверојатен Подарок : цела година е добро да го изнесете вашето мало дете на пешачење, пешачење или кампување. Нашите чевли за мали деца се совршен подарок со убав и нежен дизајн и врвен квалитет; ●Лесен За Носење : Двојна кука и јамки, супер погодно за вашите деца да се вклучуваат и исклучуваат;. €Голема Влечна Сила Q : лесен, висококвалитетен гумен надворешен ѓон, создавајќи зафат што ги спречува да се лизгаат на различни површини;. ●Симпатичен Дизајн● : Моден стил, флексибилна и удобна конструкција, направете го одличен избор за целодневно излегување. ●Секоја Пригода : Одличен избор за училиште, сите видови атлетика, активности на отворено и во затворени простории, исто така одлично се комбинираат со секоја облека за училиште, секојдневно или време за играње.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тропско-Plantsетски-растенија телефонски случај За Samsung Galaxy А 5G За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Тропски-Plantsетски-Растенија

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 0.67

Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач Слабеење за Жени Обликувана Облека И Фајас Жени Лесен Обликувач

Премиум Појас За Жени Свежи И Лесни со Средно Висока Компресија Испотете ги дополнителните сантиметри!

DEN 1279.84