• Свеж
Вики 13 16 Беј Прозорец Двојна завеса прачка 20 -36

Вики 13 16 Беј Прозорец Двојна завеса прачка 20 -36

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Додадете модерен допир на прозорците на вашиот залив со нашите нови 13/16" Дијаметар Залив Прозорец Двојно завеса прачки. Комплиментирајте го вашиот прозорец од 3 дела со висококвалитетна прачка со уникатни завршетоци. Секоја страна на оваа телескопска шипка е прилагодлива од 20 до 36 инчи, а централното парче се прилагодува од 38 на 72 инчи. Оваа Заливска Прачка е достапна и како единствена прачка за завеси. Вклучува : Двојна Прачка На Прозорецот На Заливот, Завршни Работи и Хардвер за Монтирање. Проекција на предната Прачка : 6.375 "Проекција На Задната Прачка : 3.75". Завршува Мерка : 2.5 "х 2.33 " х 2.75". Централната прачка се протега од 38-72" Страничните Прачки се протегаат од 20-36".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Кошули Со Копчиња Надолу Апстрактна Уметност Кошула За Фустан Со Кратки Ракави Секојдневни Хавајски Летни Кошули На Плажа

Мажите Кошула Краток Ракав Копчето Надолу Кошула Материјал : Лесен, Брз Сув, Без избледување, Без смалув�

DEN 299.04

Едвинторг Харајуку Модни Женски Панталони Плус Големина Еластична Половина Секојдневна Чиста Боја Права Нога Памук Лен Исечени

●ПРЕПОРАКА за ГОЛЕМИНА ● Предложете избор на една голема големина ако имате голема биста или колкови...

DEN 480.00

Намалени Женски Летни Маици Со Надуени Ракави Дупчица Вратот На Екипажот Лабаво Вклопување Секојдневна Блуза Облечена Во Еднобојна

блузи со кратки ракави;врв без грб;женски блузи плус големина;женски врвови за чистење;женски врв;блузи

DEN 287.84

Креветот Творецот Заврши-Околу Кавга Слободен, Никогаш Не Се Укине Вашиот Душек Скроена Кревет Здолниште, Темносина, Калифорнија

Зарем не би сакале чист завршен изглед на здолниште во кревет каде што не треба да го кревате душекот за

DEN 1.67