• Свеж
Креветот Творецот Заврши-Околу Кавга Слободен, Никогаш Не Се Укине Вашиот Душек Скроена Кревет Здолниште, Темносина, Калифорнија Крал

Креветот Творецот Заврши-Околу Кавга Слободен, Никогаш Не Се Укине Вашиот Душек Скроена Кревет Здолниште, Темносина, Калифорнија

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Зарем не би сакале чист завршен изглед на здолниште во кревет каде што не треба да го кревате душекот за да го постигнете тоа? Нашиот ексклузивен Производител На Кревети Со патентиран дизајн Никогаш Не Го Крева Здолништето на Креветот за Душек го прави едноставно за вашата спална соба да има квалитетен хотелски изглед без да го кревате тешкиот душек. Скриената еластична лента на главата на вашиот кревет се лизга околу вашиот душек, а митралезните агли во подножјето на креветот го заклучуваат здолништето на место. Вклучени се и спирални иглички за здолниште за да се обезбеди најдобро вклопување со вашиот кревет. Прилагодениот дизајн е модерно ажурирање и лесната полу-проѕирна изработка овозможува прекрасна завеса над пролетта на вашата кутија. Класичната капка од 14 инчи крие грозни платформи или генерички метални рамки за кревети за да му дадат на вашиот простор извлечен изглед. Додавањето здолниште за кревет, исто така, ви овозможува да ја користите областа под вашиот кревет како дополнително складирање, што е особено корисно во студентски соби, станови и помали домови. Нашиот патентиран дизајн е одличен за постари луѓе или секој со проблеми со грбот. За да ги отстраните сите брчки, ставете го здолништето во фен пет минути со влажна крпа за перење на силен оган. Душеците можат да бидат исклучително тешки и непријатни за подигнување. Нашиот револуционерен, патентиран дизајн го прави облекувањето и отстранувањето на здолништето во кревет парче торта. Лесно вклучување-Лесно исклучување. Нашиот уникатен дизајн може да се додаде во вашиот кревет за само неколку секунди. Цврстите еластични ленти и митралезните агли овозможуваат здолништето да остане на место без доделување или менување со текот на времето. Ова иновативно здолниште за кревет нема традиционална платформа за ткаенина, така што душекот не треба да се крева. 100% полупроѕирната полиестерска ткаенина од микрофибер е машина за перење, отпорна на брчки, брза боја и претходно намалена. Тој е дизајниран да содржи 5 набори од кутии и 2 поделени агли за лесно мешање со постојната постелнина. Креаторите На кревети Никогаш Не Го Креваат Здолништето за Кревет за Душек е дизајнирано да одговара на сите стандардни кревети во соодветната големина и е компатибилно со голем број прилагодливи кревети. Ова скроено здолниште за кревет е отпорно на брчки и во боја. Лесна нега бидејќи се пере во машина. Калифорнискиот крал има големина од 84" х 72" и има класичен пад од 14". Аглите се претходно поделени за сместување на подножја и кревети со 4 столбови. Нашето здолниште во кревет крие пружини од кутии, рамки за кревети и нозе повеќе би сакале да не бидете видливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Кошули Со Копчиња Надолу Апстрактна Уметност Кошула За Фустан Со Кратки Ракави Секојдневни Хавајски Летни Кошули На Плажа

Мажите Кошула Краток Ракав Копчето Надолу Кошула Материјал : Лесен, Брз Сув, Без избледување, Без смалув�

DEN 299.04

Шеќер Череп Јорган Капак Постави Кралот Големина, Црвена Роза Череп Утешител Покритие Сет, Тиква Фенер Ноќта На Вештерките Постелнина

Опис На Производот За АЦЕМ АЦЕМ е подбренд НА ГДАКЕ Нашата компанија има продавници Во Амазон и Вол Март

DEN 559.84

Намалени Женски Летни Маици Со Надуени Ракави Дупчица Вратот На Екипажот Лабаво Вклопување Секојдневна Блуза Облечена Во Еднобојна

блузи со кратки ракави;врв без грб;женски блузи плус големина;женски врвови за чистење;женски врв;блузи

DEN 287.84

Пзукиу Црвени Кеси За Ручек За Деца Момчиња Девојчиња Ацтеки Африкански Племенски Коњски Принт Чувајте Топлина Ручек Бо Со Преден

Училишна Торба За Ручек Училишна Кутија За Ручек Погодна за Градинка / Основно / Предучилишно / Средно У�

DEN 239.84

Едвинторг Харајуку Модни Женски Панталони Плус Големина Еластична Половина Секојдневна Чиста Боја Права Нога Памук Лен Исечени

●ПРЕПОРАКА за ГОЛЕМИНА ● Предложете избор на една голема големина ако имате голема биста или колкови...

DEN 480.00

Летни Резервоари За Жени Трендовски Врвови Со Туники Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Плус Големина Глуварче Вежбајте Облека

Големина : С САД : 6 ЕУ : 10 ВЕЛИКА британија : 36 ракав : 17см / 6.69" Биста : 96см / 37.80" Должина : 66см / 25.98"Големина : М

DEN 224.64