• Свеж
МАРКИЗА ГРАУДАЦИЈА ПРСТЕН КЛАСА ПРСТЕН Година 14К Бело Злато Дипломирање Прстен Со Аметист Маркиза ЦЗ Џејмсјени Класа На Големина 9

МАРКИЗА ГРАУДАЦИЈА ПРСТЕН КЛАСА ПРСТЕН Година 14К Бело Злато Дипломирање Прстен Со Аметист Маркиза ЦЗ Џејмсјени Класа На Големина

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

ДАЛИ ВИ Е ПОТРЕБНА ДРУГА ГОДИНА? САМО НАРАЧАЈТЕ ГО ОВОЈ ПРСТЕН И ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА ИЛИ ЈАВЕТЕ НИ СЕ - > ДА ЈА СМЕНИМЕ УЧЕБНАТА година. *АКО ПОРАДИ НЕКОЈА ПРИЧИНА НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО НАЈДЕТЕ ВАШИОТ СТИЛ/ГОЛЕМИНА/КАМЕНА БОЈА, ВЕ МОЛИМЕ ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА. НИЕ ЌЕ ГО НАПРАВИМЕ ВАШИОТ БАРАН ПРСТЕН* Сите Прстени Од Класата Јамеѕејмсјени се Направени По Нарачка. За ДА обезбедиме АВТЕНТИЧНОСТ и КВАЛИТЕТ, Ги Топиме Благородните Метали, Создаваме Дизајн и Произведуваме 100% ВО КУЌАТА од Почеток до Крај. ДОАЃА СО СЕРТИФИКАТ ЗА АВТЕНТИЧНОСТ СИТЕ ПРСТЕНИ ОД КЛАСАТА ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ ДОАЃААТ СО БЕСПЛАТНА 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА! (Контактирајте не Преку Системот За Пораки Пон-Пет 9-5 За Гарантна Услуга). ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ВО РОК ОД 30 ДЕНА. Нема Проблеми. Без Прашања. БЕСПЛАТНА РАЗМЕНА НА ГОЛЕМИНИ (Во Рок Од 2 Недели Од Датумот на Купување).

Детални спецификации

Додатоци на производи