• Свеж
Одеерби Панталони За Мажи Желка Животински Принт Секојдневен Џеб Дуксери Со Качулка Со Целосен Ракав Панталони Одговараат На Црно

Одеерби Панталони За Мажи Желка Животински Принт Секојдневен Џеб Дуксери Со Качулка Со Целосен Ракав Панталони Одговараат На

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Мажи Желка Животински Принт Обични Џебни Дуксери Со Качулка Со Качулка Со Полн Ракав Панталони Suit Features : 1.It изработен е од квалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Ново!3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.5.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, Трендовски и шик, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но Сепак Erгено во исто време.Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Есенски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Секојдневен, должина На Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Дуксери+1 ПАРЧИЊА Табела За Панталони Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97cm/38.19 "Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 61cm/24.02 "Должина : 64cm/25.20" Половината : 62cm/24.41 "Колк : 98cm/38.58" Панталони Должина : 98cm/38.58". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 101см/39.76 "Рамо : 43.5 см/17.13" Ракав : 63см/24.80 "Должина : 66см/25.98" Половината : 66см/25.98 "Колк : 104см/40.94" Должина На Панталони : 100см/39.37". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Рамо : 44.5 cm/17.52" Ракав : 65cm/25.59 "Должина : 68cm/26.77" Половината : 70cm/27.56 "Колк : 110cm/43.31" Панталони Должина : 102cm/40.16" . Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 109cm/42.91 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 67cm/26.38 "Должина : 70cm/27.56" Половината : 74cm/29.13 "Колк : 116cm/45.67" Панталони Должина : 104cm/40.94" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 113см/44.49" Рамо : 47.5 см/18.70" Ракав : 69см/27.17" Должина : 72см/28.35" Половината : 78см/30.71" Колк : 122см/48.03" Должина На Панталони : 106см/41.73" Панталони ЗА МАЖИ ЖЕЛКА ЖИВОТИНСКИ ПРИНТ ОБИЧНИТЕ џебни дуксери Со КАЧУЛКА Со ПОЛН ракав Одговараат На Црно. Материјал : воздушен слој. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67