• Свеж
Алохело Нерѓосувачки Челик Двојно Прстен Вшмукување Лажица Двострана Филтер Дупка повеќенаменски

Алохело Нерѓосувачки Челик Двојно Прстен Вшмукување Лажица Двострана Филтер Дупка повеќенаменски

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Нерѓосувачки Челик Двојно Прстен Вшмукување Лажица Двострана Филтер Дупка Повеќенаменски карактеристики : Рамен Дизајн Против Лизгање : микро-рамен дизајн на главата рамен и исклучителен, гарантира безбедност и нема да ви ја изгребе устата. Можете да се придружите на вашето пиење со доверба. Дизајните на навалена глава и анти-лизгачки прстен, оваа лажица слама не е лесно да падне во чашата, можете да го ставите на работ на чашата по желба.Дизајн на дупка за филтрирање со двојна страна : оваа слама од лажица од нерѓосувачки челик со уникатна дупка за филтрирање од двојна страна може ефикасно да ги филтрира остатоците од миризливиот чај и да обезбеди подобар начин за пиење чај.Здрави и еколошки : Сламките се направени од нерѓосувачки челик за храна, без пластика, без метален вкус и еднократно.Двослоен дизајн на шифрирање на дупки за ефикасно филтрирање на остатоците од чајот.Повеќенаменска цевка може да се користи како лажица за мешање,слама или филтер.СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Нерѓосувачки Челик.Големина : 2. 1х15, 5см / 0, 83х6, 1инпакетот ВКЛУЧУВА : 1 х Нерѓосувачки Челик Двојно Прстен Вшмукување Лажица Алохело Нерѓосувачки Челик Двојно Прстен Вшмукување Лажица Двострана Филтер Дупка Повеќенаменски. Обезбедување квалитет - нашите производи се изработени од избрани висококвалитетни материјали, дизајнирани да ви го олеснат домашниот живот. Интимна услуга - ако најдете незадоволство од производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас онлајн 24 часа на ден. Едноставен за употреба-производот е лесен за употреба и лесен за ракување, додавајќи радост во вашиот живот. Заштедете простор - нашите домашни производи заземаат многу малку од вашиот простор кога не се користат.

Детални спецификации

Додатоци на производи