• Свеж
Женски Клин Дебел Ѓон Секојдневни Чевли Мрежа За Дишење Мек Ѓон Лесни Обични Чевли Со Врвка Се Лизгаат На Чевли Што Не Се Лизгаат Бела Големина 40

Женски Клин Дебел Ѓон Секојдневни Чевли Мрежа За Дишење Мек Ѓон Лесни Обични Чевли Со Врвка Се Лизгаат На Чевли Што Не Се Лизгаат

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Пол : Жени,Возрасни Материјал : Материјал За Ѓон Од Мрежа : Стил На Гумени Прсти : Тркалезна Пета Висок Стил : Метод На Затворање На Плоштадот : Чевли Со Врвки Висока Пета : 5,5 см/2,2"Табела Со Големини : Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 јп : 24.0 См Цн : 240 Должина На Стапалото : 24см/9.45"Големина : 39 Сад : 7.5 Велика Британија : 5.5 еу : 38 јп : 24.5 См цн : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24.5 СМ/9.65"ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25.0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25СМ/9.84" ВИЕ со задоволство Ќе Ги Носите Овие Чевли, Бидејќи Меката Влошка Го Поддржува Секој Ваш Чекор. Кога Ги Носите Овие Лесни Чевли Што Не Се Лизгаат, Тоа Ќе Го Направи Вашето Носење Лесно И Удобно, Обезбедувајќи Ви Максимална Поддршка И Удобност. Забелешка : Ознаката За Големина На Чевлите Е Кинеска Големина. Ви Предлагаме Да Ја Изберете Вистинската Големина Според Должината На Стапалото. Дише горниот дел со мека меморија пена чорап надворешен ѓон.Достапно во избрани бои,средна и широка ширина доволно погодна за носење за секојдневно носење. Нега : избришете ја чистата/рачно миење. Женски Животен Стил Џогер Спортски Чевли ОД ЗИЗОКВА.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33