• Свеж
Fpqtro Жени Мода Плус Големина Дозвола Под Жени Чиста Боја Плус Големина Ултра тенок Голем Градник Спортски Градник Полн Градник Чаша Врвови

Fpqtro Жени Мода Плус Големина Дозвола Под Жени Чиста Боја Плус Големина Ултра тенок Голем Градник Спортски Градник Полн Градник

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Женски Чиста Боја Плус Големина Ултра тенок Голем Градник Спортски Градник Полн Градник Чаша Врвовозабележете : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината на оваа ставка.2. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.3. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. Спортски Градници. Жените Чиста Боја Плус Големина Ултра тенок Голем Градник Спортски Градник Полн Градник Чаша Врвови. Ноќта На вештерките;Црна Friday;Thanksgiving;Christmas;Women;Pure;Color;Plus;Size;Ultra-thin;Large;Bra;Sports;Bra;Full;Bra;Cup;Tops. Жени Чиста Боја Плус Големина Ултра тенок Голем Градник Спортски Градник Полн Градник Чаша Врвовикарактеристики : 1.Карактеристики : секојдневна облека,моден дизајн, летен секојдневен елек2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.3.Уникатниот дизајн на тркалезна јака го прави посекси и попривлечен.4.Ова е супер дише, спортска долна облека.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Чист стил На боја : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени chart : Size Size.US/UKDEUnder Bust SSmall 347065-75cm/25.59-29.53"MMedium 3675/8075-80cm/29.53-31.50"Големи 3880/8580-85cm/31.50-33.46"XLX-Големи 4085/9085-95cm/33.46-37.40"Xxlxx-големи 4090/9595-100cm/37,40-39,37"xxxl3x-големи4295/100100-110cm/39,37-43,31"големина : ssize. : Мали САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 34 DE : 70 Under Биста : 65-75cm/25.59-29.53 " Големина : MSize. : Средно САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 36ДЕ : 75/80под Биста : 75-80см/29,53-31,50"Големина : LSize. : Големи САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 38ДЕ : 80/85под Биста : 80-85см/31,50-33,46"Големина : XLSize. : X-Големи САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 40 DE : 85/90 Under Биста : 85-95cm/33.46-37.40 " Големина : XXLSize. : XX-Големи САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 40 DE : 90/95nder Биста : 95-100cm/37.40-39.37 " Големина : XXXLSize. : 3 X-Large US/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 42 DE : 95/100 Under Биста : 100-110cm/39.37-43.31". Здраво, облеката е азиска големина, може да биде премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина. Се разбира, ќе биде попрецизно ако изберете според специфичната должина (см) на бистата, половината, колкот, панталоните и должината на стапалото на сликата или описот. Ве молиме изберете според вашиот дневен стил на носење!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Генуискиди Женски Дуксери Дуксери Самовила Гранџ Череп Печатење Готски Долги Ракави Лабава Преголема Спортска Палто Улична Облека

Женски Патент Дуксери Палто, Ретро Череп Печатење Шема Долги Ракави Дуксери Спортски Повик Лабава палт�

DEN 0.33