• Свеж
Скапоцен Камен Крал 18к Роза Позлатена Сребрена Тркалезна Црна Дијамантска Бела Топаз Годишнина Прстен За Жени

Скапоцен Камен Крал 18к Роза Позлатена Сребрена Тркалезна Црна Дијамантска Бела Топаз Годишнина Прстен За Жени

DEN 3994.88

Од стока
Во магацинот

Нашиот Бренд : . Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалитет На Фин Накит. Секој Камен Камен Кралот парче е уметничко дело. Обезбедуваме уникатно оптимално искуство за купување за нашите клиенти. Сите наши парчиња поминуваат низ интензивен и ригорозен процес на контрола на квалитетот во нашата домашна канцеларија во Њујорк за да се осигураме дека нашиот накит е до стандард и изграден да трае. Што Нудиме : . Гем Стоун Кинг има широк спектар на фини парчиња накит Од Приврзоци, Веренички Прстени, Обетки и Нараквици, сите се достапни во огромна разновидност На Камења, Камени Бои, Благородни Метали Од 10к, 14к, 18к Злато и 925 Сребро. Гем Стоун Кинг Е Водечки Онлајн Накит Трговците на Мало. Грижа За Накит : . Бидете сигурни да се грижите за вашиот накит. Избегнувајте носење накит во вода. чувајте го подалеку од парфеми и лосиони бидејќи тоа може да предизвика абење. Секогаш чистете го накитот во топла вода со сапун. Пакување : . Скапоцен Камен кралот предмети сите доаѓаат во брендирана амбалажа која е внимателно избрана за купениот предмет. Сите наши предмети доаѓаат во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од цреша со кадифени влошки.Мгз-1168-Рд-ДИ-БЛЦ-Т-В-РПСС-С7производствени Информации. Вкупна Каратна Тежина : 1.33. Метален Тип : Цврсто 925 Розово Позлатено Сребро. Тип На Ставка : Свадбени Бендови. Мерења : Централен Камен : 3,5 мм, Мали Камења : 3,5 мм. Големина На Прстенот : 7. Тип На Поставување : Огради. Главни Камени Информации. Каратна Тежина : 0,17 Кт. Дијамант Тип : Дијамант. Боја : Црна. Јасност : ААА. Метод На Лекување : Озрачен. Облик : Круг. Мерења : 3, 5Х3, 5 мм. Број На Камен : 4. Дополнителни Камени Информации. Каратна Тежина : 0,22 Кт. Тип На Дијамант : Топаз. Боја : Бела. Јасност : Наспроти. Метод На Лекување : Не Се Третира. Облик : Круг. Мерења : 3, 5Х3, 5 мм. Број На Камен : 3. Оваа ставка е гордо направена по нарачка во САД. 100% Гарантирано Задоволство.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33