• Свеж
Мода Бела Мачка Око Монистра Нараквици Во Стил Нерѓосувачки Челик Слоевит Нараквици За Мажи Жени, ИКЗИЈУ

Мода Бела Мачка Око Монистра Нараквици Во Стил Нерѓосувачки Челик Слоевит Нараквици За Мажи Жени, ИКЗИЈУ

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Висок Квалитет : Оваа Мачка Око Монистра Нараквици се направени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, комбинирајќи мода и ретро елементи, создава уникатно feelingетско чувство.Специјален Дизајн : лесна за усогласување на облеката и погодна за различни прилики, уникатниот дизајн на оваа нараквица ќе го привлече вниманието на другите и ќе ве натера да се истакнете без разлика кога или кога ја носите.Совршен подарок : оваа нараквица од синџир од нерѓосувачки челик сите со висок квалитет што е одличен подарок за себе или за некој важен за вас. За Димензии : должината На Нараквиците Од Моден Нерѓосувачки Челик е околу 19-24см, деталите можете да ги видите на сликите. Фабрички директен : имаме сопствена фабрика, Така што цената е поволна. Гаранција за задоволство : Ако имате какви било прашања во врска со Нараквиците од нерѓосувачки Челик, ве Молиме контактирајте не и ние ќе ви се вратиме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме решение. Брза испорака : ние го користиме РЕЖИМОТ ЗА испорака НА WFS, воопшто, ќе го добиете производот на третиот ден по нарачката.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Голема Роза Метал Ѕид Уметност Декор Роза Цвет Ѕид Виси Украс Железна Жица Ѕид Уметност Скулптура Декорација Знак Црна Минималистичка

[ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] : нашиот декор за ѕидови во домот се одликува со апстрактен минималистички модерен сти

DEN 349.44