• Свеж
Женски Плетени Блузи За Резервоари мубинео, Летни Точки Со Тркалезен Врат Без Ракави Печатат Тенки Фит Блузи

Женски Плетени Блузи За Резервоари мубинео, Летни Точки Со Тркалезен Врат Без Ракави Печатат Тенки Фит Блузи

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Женски Плетени Блузи За Резервоари, Летни Точки Со Тркалезен Врат Без Ракави Печатат Тенки Фит Блузи. Карактеристики : . Дефинитивно одличен подарок за вашето семејство, пријатели или дури и за себе. Рачно/Машинско перење одделно во ладна вода и сушење на рацете. Ниско-пеглање. Ве молиме измерете ја големината следете ја нашата табела со големини според описот на производот. (Не Амазон Шема). Големина(см)ttttt T T T Tfront Должина : t59t Bust : t82 Tback Должина : t65. Должина на мтфронт : т60, 5тбуст : т86Должина на задниот дел : т66, 5. L Tfront Должина : t62t Bust : t91t Back Должина : t68. XL Tfront Должина : t63, 5t Bust : t96t Back Должина : t69, 5. Големина (инч)ttttt TT T. S Tfront Должина : t23, 23 t Bust : t32, 28 Tback Должина : t25, 59 . М Тфронт Должина : т23, 82 тбуст : т33, 86 Должина на задниот дел : т26, 18. L Tfront Должина : t24. 41 t Bust : t35. 83 t Back Должина : t26. 77 . XL Tfront Должина : t25. 00 t Bust : t37. 80 t Back Должина : t27. 36 . Спецификација : . Материјал : 50%Вискоза, 30%Најлон, 20% Полиестер. Боја : Мулти-боја. Стил : Шик. Соодветни сезони : Лето, пролет, fall. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : 50%Вискоза, 30%Најлон, 20% Полиестер. Добра мекост и убаво дишење. Ќе се чувствувате удобно да ги носите овие плетени врвови. Карактеристика : Без Ракави, тркалезен врат, печатење точки, тенок фит, основна должина, затворање на влечење. Трендовски врвови за жени, лесни за ставање и соблекување. Дизајн : плетени резервоари, елегантен и шик стил, прави да изгледате повеќе шармантно. Само носете го под блејзер за модерен слоевит изглед. Натпревар : Основни врвови без ракави за жени, е совршен за совпаѓање со вашите омилени здолништа, шорцеви, хеланки, фармерки, високи потпетици, сандали итн. Повод : Излегување блузи, погоден за секојдневно носење, танцување, канцеларија, музички фестивал, забава, клуб, сценско шоу, запознавање, ноќно излегување, одмор итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи