• Свеж
Летни Врвови Со кратки Ракави Деца Среќен Велигденски Ден Печатење Удобна Секојдневна Маица, Облека Родител-дете Погодна За Семејни Излегувања

Летни Врвови Со кратки Ракави Деца Среќен Велигденски Ден Печатење Удобна Секојдневна Маица, Облека Родител-дете Погодна За

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Декорација/Процес : Печатење. Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип на издание : Редовно Вклопување. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Редовно. Тип На Големина : Редовна Големина. Материјал : Полиестер. Активност : Забава, Дневно, Патување,Домаќинство, Одмор. Деколте : вратот На Екипажот. Шема : Апстрактот Нема Да се намали во миење. Миофилна вентилација. Ткаенината е мека.

Детални спецификации

Додатоци на производи