• Свеж
Дивина Органски Исечени Каламата Маслинки, 5. Оз, Брои

Дивина Органски Исечени Каламата Маслинки, 5. Оз, Брои

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Органските Исечени маслинки каламата на дивина се богатство на Медитеранот. Овие сертифицирани органски убавини пукаат од прекрасно робустен вкус-зачаден и овошен со вино натопено брзо! Култивирани и природно излечени како што беа пред неколку векови-целосно без пестициди, боење или адитиви - овие Каламати се рачно избрани со врвна зрелост на Грчкиот Полуостров пелопонез. Стручно подготвени и подготвени за фрлање салати, сендвичи, тестенини, сосови, начоси и многу повеќе. Нето Ст. 10.2 мл. Исцеден Ст 5.6 мл. Дивина Органски Исечени Каламата Маслинки, 5,6 Мл, 1 Брои.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Резервоари За Жени Трендовски Врвови Со Туники Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Плус Големина Глуварче Вежбајте Облека

Големина : С САД : 6 ЕУ : 10 ВЕЛИКА британија : 36 ракав : 17см / 6.69" Биста : 96см / 37.80" Должина : 66см / 25.98"Големина : М

DEN 224.64