• Свеж
Дами Мокасини Се Лизгаат На Станови Шупливи Обични Чевли Нелизгачки Кожни Медицински Сестри Чевли Женски Мода Беж 10

Дами Мокасини Се Лизгаат На Станови Шупливи Обични Чевли Нелизгачки Кожни Медицински Сестри Чевли Женски Мода Беж 10

DEN 276.16

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Мокасини, Секојдневни Чевли, Кожни Мокасини, Кожни Рамни Тип На Шема : Еднобојна, Шуплива, вратоврска боја : бела, жолта, црна, виолетова, беж, каки, розова, сина, сребрена, златна, светло сина, црвена, темно сина, кафеава, црвена вино, портокалова, овошно зелена, светло-кафеава, армиска зелена розова, трева зелена (опционално)Големина : Сад 4, Сад 4.5, Сад 5, Сад 5.5, Сад 6.5, Сад 7, Сад 7.5, Сад 8.5, Сад 8.5, Сад 9, Сад 10 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)горен материјал : материјал од кожен ѓон : тип на трхел : рамно прицврстување : лизгање на типот на прсти : висина на тркалезна цевка : ниска сезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, Отворено, Одмор, Работа, Забава Карактеристики : 1. Удобен и еластичен кожен материјал, едноставниот и дарежлив обичен горен дел со шуплив надвор ја покажува текстурата на чевлите.2. Кожни мокасини со извонредни детални шевови, моден шуплив дизајн, со свој стил.3. Тпр надворешен ѓон, еластичен, флексибилен и удобен, нелизгачки и отпорен на абење.4. Овие мокасини за жени се погодни во сите прилики, како што се канцеларија, забави, работа, приеми, шопинг, пешачење итн. погоден за сите патувања и секојдневни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Мокасини За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Премиум Материјал : кожен горен, мазен и лесен за чистење, мек ѓон ТПР, флексибилен и удобен, стабилно одење. Направени за Удобност : кожните станови се меки и нелепливи, удобни и лесни за носење, неограничени, уживаат во забавата при одење. Практично Лизгање : дизајн На Лизгање за брзо и лесно вклучување и исклучување. Тоа може да се носи околу куќата и канцеларијата или да оди со нив за шопинг целиот ден и да не се уморни. Ѓон против Лизгање : кожните мокасини што не се лизгаат имаат флексибилни гумени задници што нема да се лизгаат при одење. Секојдневно Од Суштинско Значење : скроените линии на класичниот мокасин го прават главен производ за гардероба што никогаш нема да излезе од мода.

Детални спецификации

Додатоци на производи