• Свеж
Ројалов Женски Печатени Широки Панталони За Нозе Лежерна Права Нога Панталони За Истегнување Со Висок Струк Панталони За Истегнување

Ројалов Женски Печатени Широки Панталони За Нозе Лежерна Права Нога Панталони За Истегнување Со Висок Струк Панталони За Истегнување

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина : С Половината : 72-98см/28,35-38,58" колк : 114см/44,88" Должина : 108см/42,52"Големина : М Половината : 76-102см/29,92-40,16" Колк : 118см/46,46" Должина : 109см/42,91"Големина : Л Половината : 80-106см/31,50-41,73" колк : 122см/48,03" Должина : 110см/43,31"Големина : xl половината : 84-110см/33,07-43,31" колк : 126см/49,61" должина : 111см/43,70"големина : ххл половината : 88-114см/34,65-44,88" колк : 130см/51.18" должина : 112см/44.09"големина : хххл половината : 92-118см/36.22-46.46" колк : 134см/52.76" должина : 113см/44.49"големина : ххххл Половината : 96-122см/37.80-48.03" колк : 138см/54.33" должина : 114см/44.88"Големина : хххххл половината : 100-126см/39.37-49.61" колк : 142см/55.91" должина : 115см/45.28"5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сувост : Стандардно Вклопување : соодветна големина пол : Женски2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечниприлика : Секојдневен Материјал : Полиестер1. Специјален печатен дизајн4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!Што ќе добиете : 1 Женски Панталони3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцелариски стил : секојдневна Должина : редовен метод На Перење : Рачно перење во ладна вода,закачување Или сушење Тип на шема : Цврста Боја 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. УДОБНИ СЕКОЈДНЕВНИ ПАНТАЛОНИ : Супер мека, пријателска за кожата и непроѕирна ткаенина ви носат посебно удобно чувство. Лесниот, дише и удобен материјал обезбедува гола сензација во текот на целиот ден. Дизајн : Еластичен висок појас за флексибилно вклопување, дизајнот на широки нозе обезбедува опуштено вклопување, леснотија во секое време, нуди удобен изглед, додека длабоките странични џебови ви даваат некаде да чувате еластична хенки или коса. Носете со вашите омилени пократки врвови, совршени за секојдневна домашна облека, излегување, јога, плажа, одмор во секоја сезона.

Детални спецификации

Додатоци на производи