• Свеж
Фангаза Дами Удобни Чевли Со Отворени Прсти Летна Мода Плетенка Ремен Слајд Сандала Мека Нелизгачка Платформа Слајдови

Фангаза Дами Удобни Чевли Со Отворени Прсти Летна Мода Плетенка Ремен Слајд Сандала Мека Нелизгачка Платформа Слајдови

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Клинови Сандали, Сандали На Платформа, Клинови Влечки, Летни Влечки Тип На Шема : Еднобојна : Црвена, зелена, жолта, црна (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Вештачки Ѓон : Тип на Полиуретанска Пета : Клин И Прицврстување На Платформата : Лизгајте На Типот На Прсти : Висина На Отворена Цевка : Ниска Топ Сезона : Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, забава, состаноци, филмови, Одмор, КАРАКТЕРИСТИКИ НА Плажа : 1. Плетенка ремен горниот, полиуретански единствен.2. Лесно Се Лизга И Оди,Сандали се дизајнирани за погодно излегување.3. Модните клинови на платформата со високи потпетици со влечки имаат нелизгачки ѓон, овие влечки прават да изгледате многу витко и да ја разубавите кривата на ногата.4. Прилики : Шопинг, Запознавање, Одмор, Секојдневна Облека, Забава, Улица На Плажа, Летни Сандали За Фустани.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ● Едноставните Сандали За жени имаат дизајн на отворен прст и мека подлога носат удобност и ќе импресионираат во сите секојдневни прилики. Отворениот прст ги одржува стапалата да дишат. ●Лесно вклучување и исклучување ● Летните Сандали може да се земаат и исклучуваат без напор. Дизајнот на лизгање е еден од најкласичните стилови, удобен и едноставен. €Нелизгачки Ѓон Q Слајд Сандали за жени со флексибилен надворешен ѓон нуди лесна и трајна издржливост.Нелизгачки ѓон во дизајнот на текстура што ве спречува да се лизнете при одење по влажен под. €Совршено Вклопување Qlenge влечки се лесни и удобни.Едноставниот стил совршено одговара на вашата нога, затоа земете ги овие влечки со вас за свеж и секојдневен летен изглед.!. ①Прилики без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маици или здолништа, овие женски сандали може да се носат со која било ваша облека. Совршен за пешачење, шопинг, активности во затворени простории и на отворено, летна плажа, забава или канцеларија итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи