• Свеж
Женски Панталони Секојдневен Трендовски Моден Цврст Завој Еластичен Струк Исечени Панталони Секојдневна Пот Панталона

Женски Панталони Секојдневен Трендовски Моден Цврст Завој Еластичен Струк Исечени Панталони Секојдневна Пот Панталона

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Големина : С Половината : 70см/27,56" Колк : 80-90см/31,50-35,43" Должина : 76см/29,92" Големина : М Половината : 73см/28,74" Колк : 85-95см/33,46-37,40" Должина : 78см/30,71" Големина : Л Половината : 76см/29,92" Колк : 90-100см/35,43-39,37" должина : 80см/31,50" големина : xl половината : 79см/31,10" Колк : 95-105см/37,40-41,34" должина : 82см/32,28" големина : ххл половината : 82см/32,28" Колк : 100-110см/39,37-43,31" должина : 84см/33,07" големина : хххл половината : 85см/33,46" колк : 105-115см/41,34-45,28" должина : 86см/33,86" корисно за пролет,лето,aut,улична облека и секојдневно Носење,исто така може да носи дома или излегување, дневно /Канцеларија/Датира/ноќен клуб/ ноќница / работа, Бизнис,танц,Забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи