• Свеж
Хлома Вештачка Лоза САМ Лесен За Одржување Фау Свила Декоративен Вечен Вештачки Цвет Домашен Декор

Хлома Вештачка Лоза САМ Лесен За Одржување Фау Свила Декоративен Вечен Вештачки Цвет Домашен Декор

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Опис : она што оваа вештачка лоза може да ви го понуди е тоа што не и треба грижа, не му треба вода, не му треба сончева светлина, што ќе ви овозможи да ја одржувате убава effortlessly.It дали е ова вештачка лоза карактеристики што е многу мека и може да се завитка околу свадбениот лак за да додадете елегантен природен допир на вашата свадба.Користејќи материјал од вештачка свила, овој производ е мек и стилски.Должината на производот е 180см.Шармантниот изглед може да го направи совршен декор за вашиот дом.Име на ставка : Вештачки Винематеријал : Вештачка Свилена Цветкарактеристики : Без Овенување, Декоративна, Јасна Текстура Детали За Големина : Должина : 180см/70,87" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Вештачка Лоза она што оваа вештачка лоза може да ви го понуди е тоа што не му треба грижа, не му треба вода, не му треба сончева светлина, што ќе ви овозможи да ја одржувате убава без напор. Токму овие карактеристики на вештачката лоза се многу меки и можат да се завиткаат околу свадбениот лак за да додадат елегантен природен допир на вашата свадба. Користејќи материјал од вештачка свила, овој производ е мек и стилски. Должината на производот е 180см. Шармантниот изглед може да го направи совршен декор за вашиот дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00