• Свеж
Божиќ Семејство Појавување Пижами Божиќ Ирваси Печатење Салон Облека За Спиење Поставува Долг Ракав за дете

Божиќ Семејство Појавување Пижами Божиќ Ирваси Печатење Салон Облека За Спиење Поставува Долг Ракав за дете

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте Во Облеката мервонг, каде што можете да ги изберете најдобрите производи по најсоодветни ценидраг Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Големина : 80/3 T(2-3 Години) Биста : 66cm/25.98 "Колк : 66cm/25.98" Рамо : 25cm/9.84 " Ракав : 35 Должина : 80 . Големина : 90/4 TT(3-4 Години) Биста : 68cm/26.77 "Колк : 68cm/26.77" Рамо : 26cm/10.24 "Ракав : 37cm/14.57" Должина : 86 . Големина : 100/5Т(4-5 Години) Биста : 70см/27,56 "Колк : 70см/27,56 " Рамо : 27см/10,63" Ракав : 39см/15,35" Должина : 92 . Големина : 110/6 T(5-6 Години) Биста : 72cm/28.35 "Колк : 73cm/28.74" Рамо : 28cm/11.02 "Ракав : 41cm/16.14" Должина : 98 . Големина : 120/7 T(6-7 Години) Биста : 74cm/29.13 "Колк : 76cm/29.92" Рамо : 29cm/11.42 "Ракав : 43cm/16.93" Должина : 104 . Големина : 130/8 T(7-8 Години) Биста : 76 Колк : 79 Рамо : 30cm/11.81" Ракав : 45 Должина : 110 . Големина : 140/9Т(8-9 Години) Биста : 78 Колк : 82 Рамо : 31 Ракав : 47 Должина : 116 Деца Ромпер За Божиќ Семејство Пижами Симпатична Голема Глава Елен Печатење Pjs Карирани Долги Ракави Комбинезон Мека Casusal Одмор Облека за спиење. Материјал : Имитација памук. пижами за жени пижами за девојчиња тајни богатства пижами џојспун пижами за жени пижами за ноќта на вештерките момчиња пижами мали пижами пижами за мажи пижами за деца мали момчиња пижами божиќни пижами кошмар пред божиќ пижами семејство божиќни пижами соодветни семејни божиќни пижами божиќни пижами за жени божиќни пижами деца божиќни пижами за мажи дете божиќ пижами божиќ пижами дозвола. Клиентите Се Бог, кој ви обезбедува задоволителна услуга. Филозофија на услугата на нашата продавница : 1. Клиентите се секогаш во право; 2. Ако клиентите имаат грешки, ве молиме погледнете ја првата статија. Ви посакувам пријатно шопинг искуство во оваа продавница.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ротенберг, Ненси Злато Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Куќа За Птици и Азалии Во Градината

Ненси Ротенберг претставува прекрасно Украсено Дрво од 32х23 Злато Врамено со Уметничко Парче Со Двојно �

DEN 351.20

Ноќта На Вештерките Оркестарот Предводена Светне Балони Ноќта На Вештерките Партија Балони Тиква Фестивал Декор Ноќта На Вештерките

LED Светне Балони 5 Пакет Ноќта На Вештерките Партија Балони Тиква Фестивал Декоритем Опис : LED Светне Бал�

DEN 239.84