• Свеж
Фестивал на светилки на Ступел Индустрии Ханукахон Менорах Синиот збор Дизајн Канвас wallидна уметност од уметникот П.С. Уметност

Фестивал на светилки на Ступел Индустрии Ханукахон Менорах Синиот збор Дизајн Канвас wallидна уметност од уметникот П.С. Уметност

DEN 696.00

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот П.С. Уметност. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи