• Свеж
Фарбервер Професионална алатка за кујна со аква од 18 парчиња и гаџетски кади сет

Фарбервер Професионална алатка за кујна со аква од 18 парчиња и гаџетски кади сет

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Професионалниот алатка Farberware Professional 18 Piece и Gadget Caddy Set нуди кујнски алатки и додатоци за секој готвач за секоја потреба! Beе готвите вкусни оброци за вашите пријатели и семејство во ниеден момент со нашиот сет од 18 парчиња. Овој сет вклучува удобен ротирачки кади, може да се отвори, прекрасен одмор од мермерна лажица, 4 клипови за торби за да ги задржите вашите состојки свежи, ножици, трајна флексибилна силиконска шпатула, 2 мали ножеви за паркирање, дрвена лажица, најлон лажица, најлон тренер, и 4 мерни лажици. Со вклучување на дрвени најлон и силиконски алатки, ние се погриживме да имате прибор за секој вид тава. Ротирачкиот кади се врти за лесна достапност на гаџетот и вклучува еден отстранлив делител и три фиксни делители. Прекрасна и трендовски шема може да се најде во текот на сетот и на лажицата и силиконската шпатула, додавајќи тренд, покачено чувство во целиот сет. Покрај тоа, ротирачкиот прибор за прибор има база што не е на лизгање, така што ќе остане на место на вашиот countertop. Set нуди кујнски алатки и додатоци за секој готвач за секоја потреба!. Сетот вклучува ротирачки кади, конзерва, лажица одмори, 4 клипови со торби, ножици, силиконски шпатула, 2 ножеви за пареа, дрво лажица, најлон лажица, најлон Тарнер и 4 мерни лажици . безбедно мијалник за миење садови со исклучување на дрвена лажица, ножеви и може да се отвори . Ротирачкиот кади се врти за лесна достапност на гаџетот и вклучува 1 отстранлив делител и 3 фиксни делители. Аква боја и образец за појавување вклучени во лажицата за одмор и силиконска шпатула . не лизгачка база, ограничена гаранција за живот и без БПА. Основана пред повеќе од 100 години, Фарбервер секогаш се залагаше за вредност, квалитет и издржливост. Не е ни чудо што тие се најпродаваниот бренд за прибор за јадење денес во Америка. Од ножеви и табли за сечење до чајни софтвер и гаџети, секоја ставка во семејството на производи Фарбервер е дизајнирана со вас во умот и е изградена според највисоките стандарди. Farberware нуди целосна линија на алатки и гаџети, од класичен до современ, за сите ваши задачи за подготовка на храна. Со сè, од збир на мерни лажици за прецизно готвење до екранот што апсорбира миризба што апсорбира, кој ве штити од распрскувачи и ароми за готвење, алатките и гаџетите на Farberware се дизајнирани да го направат готвењето пријатно и ефикасно. Ограничена гаранција со ограничена гаранција на гаранцијата е оправдано да бидат ослободени од дефекти во материјалот и изработката. Секое парче утврдено дека е неисправно под нормална употреба и грижа ќе се санира или замени без полнење со истите артикли или ставка со еднаква или подобра вредност. За повеќе информации, видете Пакување или јавете се на 1-800-999-2811 за целосни информации за гаранцијата. Фарбервер Професионална алатка за кујна со аква со 18 парчиња и гаџетски кади сет : 5284020.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Од 100 гр Бразилски Природни Цитрински Карпи Чипс Камен Неправилна Форма Кристално Дифузен Декоративен Камен За Домашна Ароматерапија

Описr r.Овие кристални камења се особено корисни за подобрување на животната средина Може да се користи �

DEN 0.67

Fsqjgq Женски Шорцеви Лесни Женски Шорцеви Обични Жени Чипка Плус Големина Јаже Вратоврска Шорцеви Јога Спортски Панталони Хеланки

Сезона : четири сезонски прилики : Дневна Големина : S, M,L,XL,XXL,XXXL, XXXXL, (1 инч= 2,54 см) Големината Е азија големи

DEN 302.24

Голема Роза Метал Ѕид Уметност Декор Роза Цвет Ѕид Виси Украс Железна Жица Ѕид Уметност Скулптура Декорација Знак Црна Минималистичка

[ОДЛИЧЕН ПОДАРОК] : нашиот декор за ѕидови во домот се одликува со апстрактен минималистички модерен сти

DEN 349.44