• Свеж
Погледнете мистерии за мистерии

Погледнете мистерии за мистерии

DEN 607.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : -Арт работа од Ен Барнс. -Контем.Колор : -beige.time Период : -Контемпна.МЕДИУМ : -ГИКЛЕЕ ПЕНТИВЕН Големина 12 "H x 18 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 20 " H x 30 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 24 "H x 36 " W x 1.5 "D -големина : -large 33 " -40 ". Големина 48 " H x 72 "W x 1.5 " D -големина : -окризирана 41 " and above. Dimensions : Size 12" H x 18" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -12". Size 12" H x 18" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -18 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1.5 " d -overal длабочина -предна до грб : -1.5 ". Големина 12 " H x 18 "w w X 1,5 "D -Overal Тежина на производот : -5 bs. Големина 16 "h x 24 " w x 1.5 "d -verall висина -врвот до b maax5952 се карактеризираат уметнички работи од Ен Барнс. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално се протега. рамка. Предмет : Сценски. Пол : неутрален. Стил (стар) : Современа. Боја : беж 18 "W x 1.5" D) : мали 18 "-24". Големина (20 "H x 30" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (24" H x 36 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (48 "H x 72" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 12". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 16". Севкупна ширина - од страна на страна : 24 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 20" H x 30 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 20 ". Севкупна ширина - од една до страна : 30". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 24 "H x 36" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 36 ". Севкупна тежина на производот : 8 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фрли Перница Капаци За Каучот И Кревет Печатење Случај Полиестер Троседот Автомобил Перница Покрие Дома Декор Фрли Перница Покрива

Печатење Случај Полиестер Троседот Автомобил Перница Покрие Дома Декор : Големина : 45х45см Материјал : По

DEN 1019.84

Fsqjgq Женски Шорцеви Лесни Женски Шорцеви Обични Жени Чипка Плус Големина Јаже Вратоврска Шорцеви Јога Спортски Панталони Хеланки

Сезона : четири сезонски прилики : Дневна Големина : S, M,L,XL,XXL,XXXL, XXXXL, (1 инч= 2,54 см) Големината Е азија големи

DEN 302.24