• Свеж
Работни чизми за мажи во Брама

Работни чизми за мажи во Брама

DEN 1215.84

Од стока
Во магацинот

Тешката работа никогаш нема да биде иста со овие чизми за работа со челични челични челични пети на Брама, високи околу 8 “високи за дополнително покритие, тие се водоотпорни, целосно наредени и поставени. Пар како овој ќе ја заштити ногата без оглед на тоа што вели времето или што бара работата. Работни места со челични топови на Чалма од 8 „Челинџ од четкички : Кожа горниот дел. Работна чипка. Метални громи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33