• Свеж
2xl Контролор На Летање Маица Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

2xl Контролор На Летање Маица Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Маица За Контролор на Летање маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Маица За Контролор на Летање отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Детални спецификации

Додатоци на производи