• Свеж
CV Заеднички Половина Оска Погон Вратило Собранието одговара За Хонда Rincon Задниот Лево Десно 42220-HN8-2003-

CV Заеднички Половина Оска Погон Вратило Собранието одговара За Хонда Rincon Задниот Лево Десно 42220-HN8-2003-

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Компатибилни Возила : 2003-2005 за хонда Ринкон 650 2006-2018 за ХОНДА Ринкон 680 ФИТМЕНТ-2003-2005 за хонда Ринкон 650 2006-2018 за хонда Ринкон 680. ОЕ БРОЈ-42350-ХН8-003 42220-ХН8-003. Висок Квалитет-погонското вратило е составено со специјална маст што содржи молибден дисулфид за да обезбеди сигурни перформанси дури и при услови на висока температура. Предности-100% чизмите од неопренови цврсто ја покриваат лушпата за да спречат влегување на песок и камен, не оставајќи празнини и не обезбедуваат истекување на масло. УСЛУГА-Целосно склопена и лесна за инсталирање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не прво.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цврста Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени

Машка Еднобојна Лабава Капка Ракави На Рамената Тркалезни Дуксери За Вратот Машки Секојдневни Спортск�

DEN 153.44