• Свеж
Wazshop Женски Снежни Чизми Кадифен Поставата Зимски Подигање Чизми Чипка Топли Чевли Удобност Круг Пети Дами Навртки Единствен Дише Жолта 8

Wazshop Женски Снежни Чизми Кадифен Поставата Зимски Подигање Чизми Чипка Топли Чевли Удобност Круг Пети Дами Навртки Единствен

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Чизми За Снег, Чизми Со Средно Теле, Топли Чизми, Зимски Чизми, Зимски Топли Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : жолта, црна, беж, каки, кафеава (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Вештачки Материјал за Кожен Ѓон : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Чипка : Тип На Чипка : Висина На Тркалезна Цевка : Средината На Сезоната На Телиња : Fall, Зимски прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Топли зимски чизми, плишана постава, класичен дизајн на зимски чизми, висина на средината на телето, лизгање на дизајнот.2. Меката кадифена постава обезбедува и удобност и дополнителна топлина. Амортизираното подножје нуди целодневна удобност. Згуснете го гумениот ѓон за влечење на повеќе површини.3. Класични Стилови на Отворено со топла кадифена постава, одржувајќи ја ногата исклучително удобна во текот на целата зимска сезона на снег.4. Погоден За Повеќе Прилики : внатрешни и надворешни активности во студена зима. Совршен за снежни денови, дождливи денови, скијање, пешачење, шетање кучиња и други спортови на отворено, а исто така погоден за фармерки и панталони итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Снег (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Земете Го Студот : повторно енергично ажурирање на нашата класика за ладно време. Разновидноста и заштитата го прават ова совршено подигање за влажно, студено и снежно време. Дизајн : Класичен дизајн со тркалезни прсти, кој е во согласност со конструкцијата на човечките стапала. Повлечете го дизајнот и врвката го олеснуваат носењето. Мода назад чипка до и глуждот тока детали. Боите на чизмите за снег се богати со стил за жените да избираат. Чувајте Топло : Изолација и топла школка со мека вештачка кадифен поставата, држете ги нозете топло и пријатно од екстремни временски услови, нека оваа зима повеќе не е ладна. Нелизгање : нашите снежни чизми за жени се направени од мека гума. Дизајниран како ѓон за навртување, со супер зафат и водоотпорни перформанси. Ви овозможува да трчате или танцувате на силен дожд без да се грижите за лизгање. ПРИЛИКИ : поради својот моден изглед, женските снежни чизми не се погодни само за снежни денови. Можете да носите зимски чизми за да работите во градината, да одите на шопинг, да одите на училиште, да патувате, па дури и да им ги дадете на вашите роднини и пријатели на празници.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пзукиу Црвени Кеси За Ручек За Деца Момчиња Девојчиња Ацтеки Африкански Племенски Коњски Принт Чувајте Топлина Ручек Бо Со Преден

Училишна Торба За Ручек Училишна Кутија За Ручек Погодна за Градинка / Основно / Предучилишно / Средно У�

DEN 239.84

Шеќер Череп Јорган Капак Постави Кралот Големина, Црвена Роза Череп Утешител Покритие Сет, Тиква Фенер Ноќта На Вештерките Постелнина

Опис На Производот За АЦЕМ АЦЕМ е подбренд НА ГДАКЕ Нашата компанија има продавници Во Амазон и Вол Март

DEN 559.84

Одеерби Женски Панталони Со Целосна Должина Секојдневни Џебови За Печатење Еластични Панталони Со Широки Нозе Со Средна Половина

Женски Секојдневни Џебови За Печатење Еластичен Среден Струк Удобни Широки Нозе Pants Features : 1.It изработен

DEN 367.84

Едвинторг Харајуку Модни Женски Панталони Плус Големина Еластична Половина Секојдневна Чиста Боја Права Нога Памук Лен Исечени

●ПРЕПОРАКА за ГОЛЕМИНА ● Предложете избор на една голема големина ако имате голема биста или колкови...

DEN 480.00