• Свеж
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Дезен Темно Цијан Зелена Површина Килими, 8 '10'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Дезен Темно Цијан Зелена Површина Килими, 8 '10'

DEN 2079.68

Од стока
Во магацинот

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Дезен Темно Цијан Зелена Површина Килими, 8 'х 10'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дезед Fall Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинезон За Новороденчиња

Пад Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинез�

DEN 265.44