• Свеж
Глобус ВАЈС ВРВОВИ Глобус-Вајс Тешки Датотека Кабинетот Џебови Експанзија Правни FC1526P

Глобус ВАЈС ВРВОВИ Глобус-Вајс Тешки Датотека Кабинетот Џебови Експанзија Правни FC1526P

DEN 3087.84

Од стока
Во магацинот

Уникатниот дизајн на џебот на датотеката има подигната висина на шипката, така што шините се возат по шините на кабинетот на датотеката. Ова го елиминира кинењето и оштетувањето предизвикано од отстранување на џебовите на датотеките со ниски шипки. 9 1/2 " високите шипки се засилени со Ленти тивек отпорни на рипување долж горниот и долниот агол. Екстра-дебели, 22 пт. надворешни панели за дополнителна издржливост. Проширување На Документот Џеб Големина : Правни; Ширина : 14 3/4"; Висина : 10 1/4". Подигната висина на густата, така што шините се возат по шините на кабинетот на датотеката, елиминирајќи кинење и оштетување. 9 1/2 " високите шипки се засилени со Ленти тивек отпорни на рипување долж горниот и долниот агол. Екстра-дебели, 22 пт. надворешни панели за дополнителна издржливост. Целосни јазичиња за прилагодување на насловите на проектот. 3 1/2" проширување. Продадени како 10/Кутија. Глобус ВАЈС ВРВОВИ Глобус-Вајс Тешки Џебови На Кабинетот За Датотеки 3,5 Инчи Правна Експанзија FC1526 P.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дезед Fall Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинезон За Новороденчиња

Пад Дете Момче Облека Симпатична Диносаурус Дуксер Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Памучен Комбинез�

DEN 265.44

Враќања Женски Божиќен Дуксер Фустан Графички Принт Со Кружен Врат Женски Качулка Врвна Кошула Со Џебни Тинејџерски Скари Модна

Хапимо Ролбекс Женски Божиќен Дуксер Фустан Графички Принт Со Кружен Врат Женски Качулка Топ / Кошула С�

DEN 367.84