• Свеж
Жена Во Женска Плус Големина Совршена Туника Туника Со Туника Со Три Четвртини Ракави

Жена Во Женска Плус Големина Совршена Туника Туника Со Туника Со Три Четвртини Ракави

DEN 393.12

Од стока
Во магацинот

Жена Во Рамките На Женската Плус Големина Совршена Туника Туника Со Туника Со Три Четвртини Ракави.Од нашата најпродавана Совршена колекција Туники, оваа мека туника со врат в доаѓа во удобно, опуштено вклопување и прави одличен секојдневен главен производ. Најдете ги вашите нови патувања во низа достојни бои за складирање. Без разлика дали се носат сами или слоевити, Нашите Совршени Туники се задолжителни секоја сезона.  30" должина на туника за совршено покривањеовој стил доаѓа и во отпечатоци! Пребарајте 05073 за купување.Цврсти материи : памук; Отпечатоци/Грејачи : Памук/поли; увезено перење во машина. За брендот : Кај Жената Внатре ние сме експерти за удобност со плус големина, и тоа го правиме повеќе од 100 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате. 30" должина на туника за совршено покривање. Овој стил доаѓа и во отпечатоци! Пребарајте 05073 за купување. Цврсти материи : памук; Отпечатоци/Грејачи : Памук/поли; увезени. Машинско перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00