• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „Смртна долина Мескит дини“ платно уметност од Мајк onesонс Фото

Трговска марка ликовна уметност „Смртна долина Мескит дини“ платно уметност од Мајк onesонс Фото

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Уметник : Мајк onesонс Фотосебјек : Пејзаж-аперестил : Природно модерен производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има пустинска сцена со бранови што го исполнуваат песокот. Makeубовта на Мајкеј започна на 10-годишна возраст кога неговиот татко го научил како го научил како да ја користи својата стара камера Pentax SLR. До моментот кога завршил средно училиште, тој исто така дипломирал на неговиот пентакс од 35 мм, во стара камера 4x5 Графлекс. Од самиот почеток, пејзажите беа неговата вистинска страст. За време на летните одмори во Мејн, Мајк би избрал да се искачи околу карпестиот брег со камера и статив наместо да купува со семејството во центарот на Бар Харбор. Наскоро тој слета фотографии со снимање на работа за еден локален весник, каде што продолжи да работи додека студира фотографија на колеџ. Мајк onesонс Фото „Смртна долина Мескит дини“ платно уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00