• Свеж
Шорцеви За вежбање Мажи Печатени Памучни Врвки За Влечење Кратки Панталони Бели ХХХХЛ

Шорцеви За вежбање Мажи Печатени Памучни Врвки За Влечење Кратки Панталони Бели ХХХХЛ

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Големина : М Половината : 77-80см/30,31-31,50" колк : 110см/43,31" Должина : 50см/19,69" Големина : Л Половината : 81-84см/31,89-33,07" Колк : 115см/45,28" Должина : 51см/20,08" Големина : XL Половината : 85-88см/33,46-34,65" колк : 120см/47,24" Должина : 52см/20,47" големина : ххл половината : 89-92см/35,04-36,22" колк : 125см/49,21" должина : 53см/20,87" големина : хххл половината : 93-96см/36,61-37,80" колк : 130см/51.18" должина : 54см/21.26" големина : ххххл половината : 97-100см/38.19-39.37" колк : 135см/53.15" должина : 55см/21.65" машки печатени памучни врвки за влечење атлетска табла краткометражни : € материјал Е Изработен од квалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлики, дизајнот на Печатење ве прави попривлечни.①Прилики сетот За Мажи е одличен избор за живот.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да ставите купување.●Колокација●Машкиот Комплет е лесен за колокација и може добро да се собере со палто.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Морски Стил : Моден Материјал : Полиестерфит : Погоден за големината што добивате : 1 ЕЕЗ Pants Size Waist Hip Length M77-80cm/30.31-31.50"110cm/43.31"50cm/19.69"L81-84cm/31.89-33.07"115cm/45.28"51cm/20.08"XL85-88cm/33.46-34.65"120cm/47.24"52cm/20.47"XXL89-92cm/35.04-36.22"125cm/49.21"53cm/20.87"XXXL93-96cm/36.61-37.80"130cm/51.18"54cm/21.26"XXXXL97-100cm/38.19-39.37"135cm/53.15"55cm/21.65"Size : MWaist : 77-80cm/30.31-31.50"Hip : 110cm/43.31"Length : 50cm/19.69"Size : LWaist : 81-84cm/31.89-33.07"Hip : 115cm/45.28"Length : 51cm/20.08"Size : XLWaist : 85-88cm/33.46-34.65"Hip : 120cm/47.24"Length : 52cm/20.47"Size : XXLWaist : 89-92cm/35.04-36.22"Hip : 125cm/49.21"Length : 53cm/20.87"Size : XXXLWaist : 93-96cm/36.61-37.80"Hip : 130cm/51.18"Length : 54cm/21.26"Size : XXXXLWaist : 97-100cm/38.19-39.37"Hip : 135cm/53.15"Length : 55cm/21.65" Тренингот Шорцеви Мажи Печатени Памук Врвка Атлетски Краток Панталони Бела XXXXL. Еластичен појас со прилагодлив внатрешен кабел за влечење. Опуштено вклопување со странични отвори за лесна подвижност. Опуштени шорцеви за вежбање направени од лесни за еластично чувство и идеална завеса. Менс Печатени Памук Врвка Атлетски Одбор Шорцеви.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44