• Свеж
Механичка Врска Прилагодено Мобилен Телефон Случај - Тенок Телефон Случаи

Механичка Врска Прилагодено Мобилен Телефон Случај - Тенок Телефон Случаи

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Зачекорете во свет на врски што инспирираат стравопочит со Куќиштето за Мобилни Телефони"Механичка Врска". Ова не е само случај; тоа е визуелен наратив што ве пренесува на хипнотизирачка сцена на џиновски робот кој гледа над младо момче додека вешто поправа еден од сложените делови на роботот. Одликувајќи се со волшебен дизајн кој доловува уникатна врска, овој случај ја отелотворува суштината на соработката – спој на човечката генијалност и величественоста на технолошките чуда. ? Доживејте Извонредна Врска : Куќиштето За Мобилни Телефони"Механичка Врска" ве поканува да бидете сведоци на извонреден момент на соработка. Волшебниот дизајн ја доловува суштината на партнерството бидејќи џиновски робот ја надгледува прецизната работа за поправка на момчето на неговата сложена механика, предизвикувајќи чувство на чудо и единство. Овие флексибилни, супер-тенки футроли обезбедуваат беспрекорно вклопување. Со нивните тенки линии, сјајна завршница и нивната лесна конструкција, тие се совршен додаток кој ја надополнува phoneетиката на вашиот телефон. : Супер тенок дизајн и сјајна премиум завршница. : Издржлив и отпорен на удари материјал. : Поддржува безжично полнење.

Детални спецификации

Додатоци на производи