• Свеж
Зебра Интл-Мобилен Комплет За Адаптер За Напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА со Приклучок За Напојување ВО САД

Зебра Интл-Мобилен Комплет За Адаптер За Напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА со Приклучок За Напојување ВО САД

DEN 182.08

Од стока
Во магацинот

Ние им обезбедуваме на нашите клиенти најнова технологија за компјутер и надзор по пристапни цени и е поддржана од тим посветени и упатени услуги. Ние обезбедуваме секаков вид на потреби за изградба на моќни, комплетни системи за секоја потреба. Нашите производи се именувани по Неговиот Капацитет да ја издржат ситуацијата со висок стандард, издржлив и стабилен за секојдневно користење уреди.Карактеристики автоматизирана опрема за идентификација и снимање податоци, вклучувајќи скенери за баркодови, печатачи со баркодови, мобилни компјутери спецификација : Влезен Напон : Поддржан Е 110 V ACDevice : Печатач - SKU : ISTR28258 Зебра Intl - A1 Мобилен Комплет За Адаптер за Напојување СО ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ОД САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи