• Свеж
Женски Чевли Сандали За Жени Летни Модни Рамни Влечки Ретро Сандали Беж 7

Женски Чевли Сандали За Жени Летни Модни Рамни Влечки Ретро Сандали Беж 7

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2. обични чевли, Единечни Чевли, работни чевли, Нелизгачки,лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување!3.Овој дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесни Сандали,Удобен дизајн на лизгање,Амортизирана влошка, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено, Забава, одмор, Свадба, забава и други прилики, цврста боја и stylish.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.Специфики на предметот : Горен Материјал : Пусол Материјал : Стил На Гума : Тркалезна Пета Висок Стил : Метод На Рамно Затворање : Лизгање На чевли Висока Пета : 1см/0,4 "Висина На Платформата : 0,5 см/0,2" 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавниот дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Големина шема : . Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должинат : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5 см/3.4"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должинат : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНАТ : 24,5 СМ/9,7" Нога Широк : 9 см/3,5"големина : 40 сад : 8 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 нога должинаТ : 25СМ/9,8" нога широк : 9,5 см/3,7"големина : 41 сад : 8,5 велика британија : 6,5 еу : 40 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНАТ : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5 СМ/3,7"ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 Велика Британија : 7 еу : 41 цн : 260 должина на стапалотоТ : 26см/10,2" широк Стапало : 10СМ/3,9" 4.Лесни Сандали,Удобен дизајн на лизгање,Амортизирана влошка, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,Свадба,забава и други прилики, цврста и стилска боја. Флип Апостолки Жени Слатки Женски Чевли Големина 8 Сандали Со Ниски Потпетици За Жени Големина 10 Женски Сандали Широки Стапала Кожни Сандали за Женски Потпетици. Специфики на предметот : Горен Материјал : стп надворешни Влечки Жени Буци Сандали Жени Жени Земјени Сандали 8 Жени Со Широка Ширина Пешачки Сандали Сандала Пета. 3.Овој дизајн стилски, вид, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја За Вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете Женски Сандали Кожни Жени Модни Сандали Рамни Чевли Модни Слајдови Жени Затворени Чевли За Жени Сандали Од Кристал. Чевли Високи Потпетици : 1см/0,4" Рамни Чевли За Прашка Женски Сандали Фустан За Жени Спортски Атлетски Сандали Жени Неонски Сандали За Жени Рамни Женски Сандали Големина 9 1/2. 2. обични чевли, Единечни Чевли, работни чевли, Нелизгачки,лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување! Шумски Сандали Женски Сандали Полноќни Ремени Сандали За Жени Удобност Сандали Со Отворени Прсти За Жени Пета Клин Пумпи Сандали Жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Држач За Тоалетна Хартија Стојат Со Горната Полица За Складирање, Црн Држач За Ролна Тоалетна Хартија Слободно Стоење, Складирање

Изработен од врвен нерѓосувачки челик, овој држач за тоалетна хартија е дизајниран да биде анти ' рѓа и и

DEN 1.33

Лилјак Метал Логото Метал Ветер Ѕвонче Ноќта На Вештерките Декорација Градина Декорација Надворешна Декорација Домаќинство Ги

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава коби брајант од Пазарот На Џојбај.Лилјак Метал Ло�

DEN 223.68