• Свеж
Танглтаун Ликовна Уметност Напишано

Танглтаун Ликовна Уметност Напишано

DEN 2933.60

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : - Печатени на печатач со 12 бои за длабока богата палета на бои. - Дебелото памучно платно од 290гсм нема да попушта или завеса. - Се протегала преку печка исушени - прст заеднички рамка која нема да искриват. - Жичана закачалка за лесно закачување. - Галерија завиткана платно. Земја На Потекло : - Сад. Материјал За Примарна Уметност : -Платно. Уметник : - Лаура Маршал. Предмет : - Апстракт. Боја : - Сина/Жолта. Одмор / Прилика : - Нема Одмор. Тип На Производ : - Графичка Уметност. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -20". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -20". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -1.5". Вкупна Тежина На Производот : -6 килограми. Tofl1702 Карактеристики Отпечатени на 12 боја giclee печатач за длабока богата боја спектар. Дебелото памучно платно од 290 грама нема да попушта или завеса. Испружена преку печка исушена рамка со прсти што нема да се искриви. Жица закачалка за лесно виси. Галерија завиткана платно. Земја на Потекло : Сад. Материјал За Примарна Уметност : Платно. Уметник : Лора Маршал. Предмет : Апстракт. Боја : Сина/Жолта. Одмор / Пригода : Нема Одмор. Тип На Производ : Графичка Уметност. Димензии Целокупната Висина-Врвот До Дното : 20". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 20". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1.5". Вкупна Тежина На Производот : 6 килограми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33