• Свеж
Хгв Божиќ Облека Aut Зима Дами Божиќ Печати Долги ракави О-вратот Џемпер Блузи Стилски

Хгв Божиќ Облека Aut Зима Дами Божиќ Печати Долги ракави О-вратот Џемпер Блузи Стилски

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Забележете, големината Е азиска големина, погледнете ја табелата со големини за деталната големина или изберете поголема големина. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 61см/24.02" Должина : 63см/24.80" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 104см/40.94" Ракав : 63см/24.80" Должина : 65см/25.59" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 108 CM/42.52" ракав : 65cm/25.59" должина : 67cm/26.38" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 112cm/44.09" ракав : 67cm/26.38" должина : 69cm/27.17" големина : xxxl сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 БИСТА : 116СМ/45.67" ракав : 69см/27.17" должина : 72см/28.35" christmas зима дами божиќ печати долги Ракави О-вратот џемпери блузи Ве молиме Проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : Полиестер, Меки и Удобни Карактеристики : Долг Ракав, О-Врат, Печатење, Дневно, Моден Стил. Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Содржина на пакетот : 1 Х женски дуксер информации За Производот : Сезона : Пролет Aut Зима Пол : Жени Повод : Мода,Дневен Материјал : Должина На Полиестерска Блуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина XXL 12 16 42cm/44.09" 67cm/26.38" 69cm/27.17" Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 112см/44.09" Ракав : 67см/26.38" Должина : 69см/27.17" Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. Сосема нов и висококвалитетен материјал. Секојдневен стил одговара за вашето секојдневно носење. Божиќна облека за жени. Црна XXL азиски големина, ве молиме видете ја табелата со големини за детална големина или изберете поголема големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24