• Свеж
Лесни Дела Од Лесна Улица Женски Чевли Отпорни На Лизгање

Лесни Дела Од Лесна Улица Женски Чевли Отпорни На Лизгање

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Лесните Дела" Лиза " работи за вас со својата силуета близнак гор која гарантира дека ќе остане совршено на вашата нога во текот на вашиот напорен ден. Обложената горна линија ефикасно го намалува притисокот врз петицата и глуждот. Мека облога од трико ја обвива вашата нога во амортизирана удобност. Ортотичната влошка е изградена со потпорен лак колаче, антимикробна и апсорбирачка иновација. Развиен на надворешен ѓон без обележување, отпорен на лизгање, кој е исклучително лесен, што го прави добар за носење долго време. 2 " пета. Отстранлив антимикробен подножје. Отпорен На Лизгање. Ексклузивен Систем За Леснотија На Движење. Поддршка за лак што апсорбира удари.

Детални спецификации

Додатоци на производи