• Свеж
Женски Зимски Снежни Чизми Се Лизгаат На Водоотпорни Чизми На Отворено Удобни Чевли За Мажи

Женски Зимски Снежни Чизми Се Лизгаат На Водоотпорни Чизми На Отворено Удобни Чевли За Мажи

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Мажи, унисекс стил : Чизми За Снег, Чизми До Глуждот, Секојдневни Чевли, Мода, Секојдневна, Надворешна Шема Тип : Еднобојна, Кадифена, Водоотпорна, Анти-Лизгачка Боја : Сина, Црна, Зелена, Црвена (По Избор)Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Водоотпорен Материјал За Ѓон Од Крпа : Материјал За Обложување Со Гума : Тип На Плишана Плушка : Рамно Прицврстување : Тип на Лизгање На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Низок Врв : Сезона На Чевли Со Вбризгување : Зимски Прилики : Секојдневна, Дневна, Содржина На Надворешен Пакет : 1 Пар Чизми (Други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Топло : дебела кадифена постава, плус кадифена топла зимска кожа мека, ви дава удобно искуство, нека оваа зима веќе не е студена. Нелизгање : Нашиот ѓон Е полиуретански нелизгачки ѓон, тродимензионален дизајн без лизгање, зголемен зафат за триење на земјата, стабилен при одење, не грижете се за борење. Водоотпорни, снежни чизми ги загреваат нозете и се загреваат доволно за да се носат во студена зима нема потреба да се грижите дека водата ќе навлезе во чевлите, одржувајќи ги стапалата суви и удобни. Меки : чизмите се дизајнирани според потребите на човечкото тело, а стапалата се дизајнирани да дадат мек свиок.Бидејќи може лесно да ве натера да одите и да скокате. Можете да излезете на прошетка со вашето куче, да носите работа,забава, патување,секојдневен живот,снежна чизма За Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ноќта На Вештерките Оркестарот Предводена Светне Балони Ноќта На Вештерките Партија Балони Тиква Фестивал Декор Ноќта На Вештерките

LED Светне Балони 5 Пакет Ноќта На Вештерките Партија Балони Тиква Фестивал Декоритем Опис : LED Светне Бал�

DEN 239.84

Машки Спортски Џемпер Палто Мода Еднобоен Кардиган Со Качулка Со Долги Ракави Со Џеб Секојдневен Палто Со Врвка Со Целосен Патент

Машки Спортски Џемпер Палто Моден Контраст Во Боја Џеб Со Качулка Со Долги Ракави Патент Палто Со Врвки

DEN 575.84

Ротенберг, Ненси Злато Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Куќа За Птици и Азалии Во Градината

Ненси Ротенберг претставува прекрасно Украсено Дрво од 32х23 Злато Врамено со Уметничко Парче Со Двојно �

DEN 351.20

Лилјак Метал Логото Метал Ветер Ѕвонче Ноќта На Вештерките Декорација Градина Декорација Надворешна Декорација Домаќинство Ги

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава коби брајант од Пазарот На Џојбај.Лилјак Метал Ло�

DEN 223.68