• Свеж
Жените Плус Големина Дозвола, Жените Повик Круг Вратот Резервоарот Врвот Лабава Солидна Круг Вратот Без Ракави Елек

Жените Плус Големина Дозвола, Жените Повик Круг Вратот Резервоарот Врвот Лабава Солидна Круг Вратот Без Ракави Елек

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПатолав!. Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!. Пол : Жени. Стил : Секојдневен, Моден, Секси. Сезона : Пролет, Лето,Fall, Зима. Нега на облека : Рачно Миење одделно во ладна вода. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. [Клучни зборови : Дозвола За Жени Плус Големина,Ден На Свети Патрикс, Дозвола За Женска Облека, Јуниори,Велигден,Женски Блузи,Фустани За Жени,Женски Костими За Капење,Долна Облека За Жени,Градници За Жени,Хеланки За Жени,Шорцеви За Жени,Женски Панталони,Секси,Кошули За Жени,Женска Облека,Флеш Зема,Враќање,Долна Облека, Лето] Материјалот е лесен, течен, мек и еластичен. Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен. Погоден е за секојдневно носење во пролет, лето и aut. Појавување : добро изгледа и со чизми, како и со станови или сандали. Нема проблем да се облекуваат еднаш во некое време. Нула жали!. Совршен фустан за секојдневен, работа, одмор, надвор, дома, свадба, забава, одмор, улична облека, секојдневен живот. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи