• Свеж
30 Електрична Плоча Рамна Врвна Решетка 110v 3000W Комерцијална Електрична Решетка Нелеплив Ресторан Тепањаки Скара Нерѓосувачки Челик Прилагодлива Контрола На Темпе?

30 Електрична Плоча Рамна Врвна Решетка 110v 3000W Комерцијална Електрична Решетка Нелеплив Ресторан Тепањаки Скара Нерѓосувачки

DEN 1911.84

Од стока
Во магацинот

Вовед Во Брендот. ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки. Заедно со илјадници мотивирани. вработените, VEVOR е посветен на обезбедување на нашите клиенти со тешка опрема дебел е 0,3 инчи (8 мм), не е лесен за деформација и издржлив. Прецизна Контрола На Греењето : внатрешната цевка за греење може да се контролира со две копчиња со постојана температура за да се прилагоди температурата за да се исполнат различни намирници. До 572 степени со широк опсег на контрола на температурата. За прв пат, електричната скара може да има мала количина чад; чадот ќе исчезне по загревањето неколку минути. Интимен Дизајн : дупката за истекување масло се користи за отстранување на отпадот, кутијата за складирање масло се користи за собирање на отпадното масло и храна, што е лесно да се исфрли, гумениот долен агол ја прави електричната скара постабилна, подигнатата преграда за масло го задржува прскањето со масло, а дупката за дисипација на топлина ја забрзува дисипацијата на топлина. Лесно За Чистење многу е погоден за преработка на палачинки, крцкава сланина, печено сирење, богат појадок, пржени јадења, омлети, пица, стек и хамбургери.

Детални спецификации

Додатоци на производи