• Свеж
Белавен Поларно Руно Куче Јакна Чувајте Топло Кученце Миленичиња Елек Јакна Мека Руно Куче Облека За Мали Средни Големи Кучиња, Виолетова, Л

Белавен Поларно Руно Куче Јакна Чувајте Топло Кученце Миленичиња Елек Јакна Мека Руно Куче Облека За Мали Средни Големи Кучиња,

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Кога ќе дојде студеното време, покрај тоа што ќе ја смените облеката за вашето семејство, не заборавајте на вашето домашно милениче куче и мачка. Потребна им е и модерна, топла и удобна облека за да ја преживеат студената зима. И кожата на кучето е поделикатна, многу е важно да се избере соодветна зимска облека за миленичиња. Белавен зимската облека за кучиња и мачки за миленичиња е изработена од висококвалитетен материјал од руно што дише, мек и пријателски за кожата, кој се загрева додека обезбедува згодност и убавина. Тоа е совршен зимски подарок за домашни миленици. . Потсетник : пред да го купите, ве молиме измерете ја големината на кучето и споредете ја со табелата со големина на слика пред да ја купите. За да влијаете на вашето шопинг искуство поради несоодветната големина. Белавен отсекогаш бил посветен на создавање добар квалитет и обезбедување добри производи. Обезбедете им на клиентите совршено искуство со производот. Ако не сте задоволни со производот, слободно контактирајте го продавачот, ние ќе ви служиме од срце. Белавен Поларно Руно Куче Јакна го одржува вашето домашно милениче куче и мачка топло во текот на зимата. Изработени од ткаенина од Руно, мека текстура и добро задржување на топлината, носејќи удобно искуство при носење на вашето домашно милениче. Фрлете го во машина за перење и сушење, и добро е да одите на следната зимска авантура. Оваа Зимска Облека За Миленичиња Белавен Е достапна во следните пет големини : С : 11.8 (обем на градите) * 10.2 (должина на грбот) Во М : 14.2 (обем на градите) * 11.8 (должина на грбот) Во Л : 16.5(обем на градите) * 14.2(должина на грбот) ВО XL : 18.9(обем на градите)* 15.7 (должина на грбот)во. Во основа погоден за сите мали и средни мачки и кучиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Fsqjgq Женски Шорцеви Лесни Женски Шорцеви Обични Жени Чипка Плус Големина Јаже Вратоврска Шорцеви Јога Спортски Панталони Хеланки

Сезона : четири сезонски прилики : Дневна Големина : S, M,L,XL,XXL,XXXL, XXXXL, (1 инч= 2,54 см) Големината Е азија големи

DEN 302.24