• Свеж
Викерман 5 ' Вештачка Палма Панданус Во Црно Пластично Тенџере

Викерман 5 ' Вештачка Палма Панданус Во Црно Пластично Тенџере

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

Палма панданус од пет метри со 33 лисја и црн пластичен сад за вметнување, што ќе се користи во контејнерот по ваш избор. Викерман 5 'Вештачка Палма Панданус во Црно Пластично Тенџере : Висока 60". 36" Долго. Светла. 33 Јп / Пвц Совети. 1-Годишна Ограничена гаранција На Производителот.

Детални спецификации

Додатоци на производи