• Свеж
Женски Долг Ракав Отворен Преден Блејзер Со Еднобојна Секојдневна Работна Канцелариска Јакна Бела М

Женски Долг Ракав Отворен Преден Блејзер Со Еднобојна Секојдневна Работна Канцелариска Јакна Бела М

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

: XL-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.47" Должина : 69см/27. Големина. женска јакна,женски тексас јакни,бела тексас јакна жени,патент јакна,црна јакна жени,блејзер јакни за жени,кадифени јакна жени,мотоцикл јакна жени,женски тексас јакна,лесни јакна жени,црна жан јакна,бела јакна,летни јакни за жени,црна тексас јакна,ветробран јакна жени,поштенски јакни за жени,јакна за женски лесни јакни,јакна од руно,акети за женски моден фустан,женска јакна,женски јакни,женска кожна јакна,исечена јакна од жан,црна кожна јакна жени,шерпа јакна жени,тексас јакни за жени 2023 година. Виси сува. Бои : јакните се достапни во низа бои за да одговараат на вашиот личен стил,вклучувајќи црн блејзер за жени 2023 година,син блејзер за жени,бели женски блејзери за професионална работа,зелен блејзер женски фустан,жешка розова женска секојдневна блејзер јакна за фармерки,црвени дечко блејзери за жени.35 "Рамо : 43cm/16.

Детални спецификации

Додатоци на производи