• Свеж
Каролини Богатства ЦДЦО0200ЈМАТ Сини Мачки Внатрешен Или Надворешен Мат 24х36, 36 Л 24 В, повеќебоен

Каролини Богатства ЦДЦО0200ЈМАТ Сини Мачки Внатрешен Или Надворешен Мат 24х36, 36 Л 24 В, повеќебоен

DEN 311.84

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства ЦДЦО0200ЈМАТ Сини Мачки Внатрешна Или Надворешна Подлога 24х36, 36 "Л х 24" W, разнобојна Внатрешна Или Надворешна Подлога 24х36 со уметнички дела специфични За Раса Од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24